Ultratone

Mida peaksid teadma enne meie külastamist?
Palume saabuda broneeritud hooldustele 5 minutit varem, et saaksite täielikult valmistuda lõõgastuseks. 1h enne kehahooldust ei ole soovitav süüa.

Kui teil on probleeme tervisega (kroonilised haigused või viirused) või selline tervislik olukord, millest klienditeenindaja peaks olema teadlik (näiteks rasedus), palume kindlasti seda eelnevalt mainida. Tutvu vastunäidustustega! Kui teil on küsimusi hoolduste, toodete või riietuse osas, pöörduge Ultratone terapeudi poole.
Palume öelda koheselt, kui teil on ebamugav, külm vms. Juhul kui soovite teha märkuse tehtud hoolduse kohta, palume seda teha kohe pärast protseduuri enne salongist lahkumist.

Pärast hooldust soovitame juua toasooja (kindlasti mitte külma) vett, millele võib lisada paar tilka õunaäädikat, sidrunit või greipi. See kergendab neerude tööd. Kindlasti ei tohi juua kohe kohvi, alkoholi, süüa magusat, rasvast (u 2h).

Hoolduste broneerimine ja annulleerimine
Broneeringuid saab teha kas helistades salongi või saates e-kirja/ online broneeringu.
Palume kindlasti teavitada meid, kui soovite hoolduse annulleerida. Salongil on õigus küsida kliendilt, kes tühistab oma broneeringu vähem kui 24 tunnise etteteatamisega ilma mõjuva põhjuseta, 50% broneeringu kogumaksumusest.

Kui te ei jõua hooldustesse õigel ajal, palume sellest teavitada salongi telefoni teel. Kui broneeringute ajakava on tihe, siis võib hoolduste aeg jääda hilinemise võrra lühemaks.

Ultratone hoolduste kirjeldused

Ultratone™ keha biostimulatsioon
Lokaalne salenemine | Tuharate tõstmine & vormimine | Süvalihaste treening | Lümfipuhastus/detox
Lokaalne salenemineNaistele: ümbermõõdu vähendamine, jääkide väljutamine kehast, naha pinguldamine, probleemsete piirkondade lihaste tugevdamine ja figuuri vormimine. 2-3 piirkonda: kõht, käed, reied, tuharad, sääred. Meestele: ümbermõõtude vähendamine kõhult, lihastreening kõhu-, rinna- ja biitseps/tritsepslihastele. Kuur: 12x biostimulatsioon 30 minutit, soovitatv sagedus 3x nädalas. NB! Soovitame lisaks probleemsele piirkonnale rasvarakkude lõhustamiseks ultraheli (10 või 20 min).

Tuharate tõstmine & vormimine – Tuharavolt annab tuharatele volüümi ja vormikuse. Probleem tekib aga siis, kui tuhara alaosa vajub rippu ja muutub lamedaks. Eriti tihti juhtub see neil, kes võtavad kaalust alla, kuid ei treeni tuharalihaseid. Samuti kaotavad tuharad omavormi istuva töö ja eluviisiga inimstel. Ultratone tuharate vormimise programm Salenda & Tõsta aitab saada vormikad tuharad, vähendada pirnikujulisi puusasid ning tselluliiti. Protseduuril kinnitame elektroodid tuharalihastele, puusadele, reitele. Kuur: 12x biostimulatsioon, soovitatav sagedus 3x nädalas.

Süvalihaste treening – Ultratone süvalihaste protseduur täiustab Sinu tavapäraseid treeninguid ning aitab mõjutada lihaseid, milleni trenniga on raske jõuda. Otsene suurte ja oluliste kehavormivate lihaste haaramine töösse aitab kaasa kiirele salenemisele ja keha kujundamisele. Samuti aitab protseduur treenida lihaseid, et Sul oleks lihtsam pärast pausi uuesti trenniga alustada.

Lümfipuhastus/detox – Lümfipuhastus: Õrn programm töötleb lihaseid ja stimuleerib lümfiringet ning aitab eemaldada mürke ja vähendada liigset vedelikku organismist. Detox: See on hea programm pärast kehva dieeti või vähese aktiivsusega perioodi. Saristimulatsioon aitab kehal toota mürkidevastaseid aineid, eemaldada jääkaineid ning parandada vereringet ja hapnikuga rikastamist. On soovitatav lisavedelike tarbimine enne ja pärast igat protseduuri – kuni 2 täisklaasi vett selleks, et lahustada ja väljutada mürke. NB! Lümfipuhastus ja detox programme kasutame ka lokaalse salenemise, tselluliidravi kuuridel.

Kiirsalenemine
Kiirsalenemine – Ideaalne ettevalmistustähtsaks sündmuseks! Ümbermõõtudud vähenevad 2-4 cm sõltuvalt piirkonnast ja protseduuri intensiivsusest. Soovitame max 2 piirkonda: kõht, tuharad, reied.

Lihaspingeid vähendav massaaž
Lihaspingeid vähendav massaaž – Lõõgastava massaaži programm, mis vähendab efektiivselt lihaspingeid ning turgutab väsinud ja valutavaid lihaseid.

Ultratone™ ultraheli (uh) + biostimulatsioon
Tselluliidiravi | Figuuri korrigeerimine | Pärast sünnitust vormi
Tselluliidiravi – Ümbermõõdu ja tselluliidi tõhusaks vähendamiseks toimub enne biostimulatsiooni ka valitud piirkondade (reied või tuharad) töötlemine ültraheliga. Piirkonnad: reied + tuharad/kõht.

Figuuri korrigeerimine – Ultraheli aitab purustada rasvarakke pindmistes, keskmistes ja sügavamates nahakihtides. Salendavad biostimulatsiooni programmid viivad lõhustunud rasva kehast välja, pinguldavad nahka ja lihaseid. Kõige tõhusam kui esineb rasvaladestusi eri kehapiirkondades, ülekaalu.

Pärast sünnitust vormi – Biostimulatsioon aitab taastada kõhulihaste ja väljaveninud naha toonuse, tugevdab lihaseid ja vähendab ümbermõõtusid. 2 piirkonda: kõht + tuharad/reied. Ultraheli silub arme ja purustab rasvarakke. Kuni lapse 2.a saamiseni – imetamise ajal ultraheli reitele või tuharatele (6x). – alates 6. kuud pärast sünnitust kõhule (6x). Ei imeta.

Ultratone™ näo biostimulatsioon
Näolihaste ja -naha pinguldamine | Näo süvalihaste treening | Lümfipuhastus | Verevarustuse parandamine | Niisutav massaaž
Näolihaste ja -naha pinguldamine – Boistimulatsioon tõstab lihsatele mõjudes näojooni, taastub lihaste toonus ja pingsus, vähendab peeneid jooni ning annab näole noorusliku välimuse. samuti aitab eemaldada nahast toksiinid ja jääkained (säravam jume). Hoolduse käik: näonaha puhastamine, toniseerimine, biostimulatsioon, päevakreem. Kuur: 12x näo biostimulatsioon 25 minutit, soovitav sagedus 3x nädalas.

Näo süvalihaste treening – Deep Muscle Tone programm saadab süvalihastele signaalid ja õrnalt tihendab, tugevdab ja tõstab lihaseid saavutamaks järk-järgult näokontuurise paranemist. Hoolduse käik: näonaha puhastamine, toniseerimine, biostimulatsioon, päevakreem. Kuur: 12x näo biostimulatsioon 25 minutit. Kombineerime vajadusel mittekirurgilise näokontuurise vormimise ja lümfipuhastuse programmidega parimate tulemuste saavutamiseks.

Lümfipuhastus – Madalsageduslik sedastimulatsiooni tüüp masseerib õrnalt näolihaseid ja stimuleerib lümfisüsteemi vähendama turseid ja eemaldama mürke. See on ideaalne programm probleemsele nahale – aitab saavutada selgemat jumet ja puhtamat nahka. Hoolduse käik: näonaha puhastamine, toniseerimine, biostimulatsioon, päevakreem.

Verevarustuse parandamine – Õrn Bioptic-programm on loodud suurendama kohaliku verevarustust ja tugevdama kapillaare, et silendada nahka ja taastada nooruslikku jumet. Hoolduse käik: näonaha puhastamine, toniseerimine, biostimulatsioon, päevakreem. Hooldustel kasutame Algoane tooteid.

Niisutav massaaž – Programm vähendab näo väsimust ja stressi. Õrnad rahustavad impulsid lõõgastavad ja annavad väsinud nahale ning lihastele uut energiat, vabastades ka endorfiine heaolutundeks. Hoolduse käik: näonaha puhastamine, toniseerimine, biostimulatsioon, päevakreem.

Ultratone™ näo ultraheli, mikrovoolud
Pindmiste kortsude silumine (silmaümbrus) | Sügavate kortsude silumine & naha noorendamine | Aknearmide ravi
Pindmiste kortsude silumine (silmaümbrus) – Unikaalsed Ultrawave mikrovoolud on võimelised mõjutama epidermise rakke produtseerima rohkem kollageeni ja elastiini, samal ajal omades ka nahka süvaniisutavat toimet. Mikrovoolud aitavad kreemide ja geelide aktiivainetel imenduda naha pindmistesse kihtidesse. Sobib ka esimeste kortsude ilmumisel silmaümbrusesse, tursete ja tumedate silmaaluste puhul.

Sügavate kortsude silumine & naha noorendamine – Ultraheli elustab, toidab, pinguldab ja trimmib nahka. Ultrahelil on sügavsoendav ja mikromasseeriv toime, mis stimuleerib kollageeni sünteesi ning parandab naha tekstuuri ja elastsust. Ultraheli võimaldab seerumi aktiivainetel oluliselt sügavamale imenduda ning seeläbi nahka efektiivsemalt noorendada ning siluda ka sügavaid kortse.

Aknearmide ravi – Ultraheli parandab ja pehmendab armkude (akne-, põletus-, tuulerõugearmid). Väga häid tulemusi annab ultraheli aknearmide ravis, protseduur ei ole valus ning silub arme ja muudab need vähemmärgatavamaks.

Ultratone™ näo biostimulatsioon + ultraheli + mikrovoolud
Näo intensiivne noorendamine
Näo intensiivne noorendamine – Mittekirurgiline näoplastika korrigeerib näokontuure, mikrovoolud siluvad kortse, ultraheli stimuleerib kollageeni sünteesi ja viib kreemi aktiivained sügavamale nahka. Alates 45. eluaastast. Kuur muudab Sinu näo nähtavalt nooremaks ja seda ilmasüstideta. Hoolduse käik: näonaha puhastamine, õrn koorimine, toniseerimine, Ultratone protseduur, päevakreem. Kuur koosneb: 12x näo biostimulatsioon 25 minutit (mittekirurgiline näokontuuride vormimine, süvalihaste treening, lümfipuhastus) + 12x mikrovoolud 10 minutit + 4x ultraheli 10 minutit. Soovitav sagedus 2x nädalas.

Ultratone™ keha + nägu
Lokaalne salenemine + näolihaste ja -naha pinguldamine
Lokaalne salenemine + näolihaste ja -naha pinguldamine – Protseduuril toimub paralleelselt nii keha biostimulatsioon (lokaalne salenemine) kui ka näolihaste trimmimine (mittekirurgiline näoplastika) – väiksema ajakuluga keha ja nagu vormi. Kuur koosneb: 12x keha ja näo biostimulatsioon. Soovitav sagedus: 3x nädalas.

Hinnakiri


error: Lehe kopeerimine pole lubatud!